دورۀ آمورشی «قهرمان در اسطوره» با استاد عباس مخبر

طبق وعده‌ای که از پیش، با هنرجویان و علاقه‌مندان این حوزه داشتیم

، ثبت نام دورۀ «قهرمان در اسطوره» به تدریس استاد عباس مخبر در استودیو دیگر برگزار خواهد شد.

عباس مخبر، از جمله‌ چهره‌هایی است که در قامت یک مترجم منابع حوزۀ اسطوره‌شناسی و نقد ادبی، چندان نیازمند به معرفی نیست. لطف و مهربانی این استاد اسطوره‌شناسی از نخستین روزهای تشکیل استودیو دیگر نسبت به این مؤسسه و اعضاء آن مدام برقرار بوده است.

از نخستین دوره‌های آموزشی برگزار شده در مؤسسۀ دیگر، یعنی زمانی که هنوز توانایی اعضاء محک جدی نخورده و توانایی ما و امکانات‌ مؤسسه برای برگزاری دوره‌های آموزشی منظم و آبرومند، محک جدی نخورده بود، استاد مخبر -در کنار چهره‌هایی چون فرزان سجودی و همایون اسعدیان- از جمله مدرسان نامداری بودند که علاقۀ مؤسسه نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی با حضور ایشان را با لطف و اعتماد پاسخ گفتند.

با نقل مکان استودیو دیگر، به محل تماشاخانۀ فانوس، نخستین همکاری آموزشی ما با استاد مخبر، در قالب دورۀ آموزشی «قهرمان در اسطوره» به عنوان دوره‌ای خود بسنده و در عین حال در امتداد دوره‌های پیشین ایشان، در چهار جلسۀ ۱۵۰ دقیقه‌ای برگزار خواهد شد.

به عنوان گروه آموزشی استودیو دیگر، امیدواریم تا این دوره نیز مانند دوره‌های اسطوره‌شناسی پیشین، مورد توجه علاقه‌مندان و پژوهشگران این حوزه قرار گیرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *